türkmen kargo

türkmen kargo

arınak lojistik, kendi öz varlığımız olan araçlarla Türkmenistan nakliye, Türkmenistan Parsiyel, Türkmenistan lojistik ve Türkmenistan taşımacılık hizmetleri yanısıra Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

arınak lojistik , uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Türkmenistan nakliye, Türkmenistan lojistik, Türkmenistan taşımacılık, Türkmenistan Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Türkmenistan’a taşır.

arınak lojistikteknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı – satıcı ve işveren – iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.
Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Türkmenistan karayolu taşımacılığı, Türkmenistan nakliye, Türkmenistan Parsiyel, Türkmenistan lojistik hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. 0324 233 09 09  nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

Türkmenistan’da nakliye yapılan başlıca iller; Aşkabat Taşoğuz Kumdağ Mari Türkmenbaşı

Türkmenistan hakkında bilgilere ulaşmak için tıklayınız

 

Türkmenistan DTÖ’ye Üye Olacak

Türkmenistan hükümeti, Dünya Ticaret Örgütü’ne (DTÖ) üye olma kararı aldı.

turkmen kargo

 

Türkmenistan hükümeti, Dünya Ticaret Örgütü’ne (DTÖ) üye olma kararı aldı. Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, bununla ilgili müzakere sürecinin başlatılacağını duyurdu.

Devlet Başkanı Berdimuhamedov, Bakanlar Kurulu’nda DTÖ’ye üye olmak istediklerini kaydetti. Bunun için ekonomiden sorumlu yardımcısı Annamuhammet Goçiyev’e talimat veren Berdimuhamedov, örgüte üye olmak içim üyelik müzakerelerinin başlatılacağını söyledi  Türkmen lider, üyelik işlemleri hakkında bilgi edinilmesi gerektiğini söyleyerek, bunun için bir komisyon kurulmasını istedi  1991 yılında bağımsızlığını kazanan Türkmenistan, ilk kez DTÖ üyeliği için baş vururda bulanacak. Avrupa Komisyonu Jose Manuel Barroso, 2011 yılında Türkmenistan’a yaptığı ziyarette ilk kez DTÖ üyeliğini gündeme getirmişti. Barroso, Türkmen yönetimini örgüte üye olmaya davet ederek, bunun Türkmenistan ile Avrupa Birliği arasındaki ticari ilişkilerin daha da geliştirilmesine büyük katkı sağlayacağını belirtmişti. Orta Asya ülkelerinden Tacikistan ile Kırgızistan DTÖ üye oldu  Kazakistan’ın bu örgüte üyelik müzakereleri devam ederken, bölgenin diğer bir ülkesi Özbekistan ise örgütün toplantılarına gözlemci statüsünde katılıyor.